fbpx

Masz już dość rosnących cen konstrukcji fotowoltaicznych?

Prezentujemy innowacyjną
konstrukcję


Dlaczego konstrukcja
Strunobetonowa?

Atrakcyjna cena systemu

30 lat projektowana trwałość słupów

30 lat gwarancja Rollform

Wysyłka w 3 dni robocze

Szeroka gama układu modułów

Prosty i szybki montaż

Co to jest strunobeton?

Już w budowie!

Piszą o nas

“Rollform gwarantuje dostępność słupów betonowych niezależnie od planów i podaży na rynek stali z hut. Zamówienie klienta jest szybko realizowane. Wysyłka następuje zaraz następnego dnia.”

Nie czekaj! Sprawdź cenę ?

Polecają nas

“(…)stale pracującym nad udoskonaleniem stosowanych rozwiązań, wyróżniającą się dostępnością oraz terminowością dostaw. (…)”
ML System S.A.
“(…) Każda konstrukcja  montażowa jest wykonana starannie, a sposób montażu prosty i intuicyjny. (…)”
Sansolar sp. z o.o
“(…)W oparciu o konstrukcje firmy ROLLFORM Polska wykonaliśmy instalacje o mocy kilkuset kWp. W większości były to konstrukcje bardzo złożone, umieszczane w bardzo trudnych warunkach (…)”
SKOMAT
“(…)W każdym przypadku nasz kontrahent wykazał się: rzetelnością oraz wysokiej klasy specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami w wykonaniu projektu oraz produkcji towarów. (…)”
Merbett
“(…)Cenimy ROLLFORM za terminowość, rzetelne oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta, bardzo jakościowe produkty (…)”
Topcoat Sp. z o.o
“(…)Profesjonalne podejście przy doborze odpowiedniej konstrukcji montażowej, zaangażowanie przy projektowaniu oraz realizacji zleceń.(…)”
Great Solar sp. z o.o
“(…)dostarczyła nam gruntową konstrukcje wsporcza pod panele fotowoltaiczne w ilości 20 MW. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością. Z całą stanowczością polecamy firmę ROLLFORM(…)”
EKO PRIME INWESTYCJE Sp. z o.o
“(…)Rollform Polska sp. z o.o. to profesjonalny i rzetelny dostawca konstrukcji pod instalacje fotowoltaiczne, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością rekomendujemy jako godnego zaufania partnera biznesowego.(…)”
Solisys Sp. z o.o

“(…)Cenimy sobie współpracę z firma Rollform za jej rzetelność i profesjonalizm.(…)”
MERBETT Sp. z o.o.
“(…)Firma ROLLFORM Polska sp. z o. o. jest solidnym i godnym polecenia partnerem zasługującym na zaufanie i rekomendacje swoich instalatorów.(…)”
Eltrix

Jak wygląda palowanie konstrukcji Strunobeton?

Rollform dostarcza systemy konstrukcji na farmy fotowoltaiczne. Oferta skierowana jest do inwestorów i przedsiębiorstw operujących na rynku europejskim w zakresie EPC. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje optymalne i dopasowane rozwiązania konstrukcyjne.

Zalety konstrukcji STRUNOBETON

? wytrzymała – beton klasy C40/C50
? stabilna
? 30 lat projektowana trwałość słupów
? 30 lat gwarancja Rollform
? konstrukcja pod każdy wymiar modułów
? długość elementów do 4m (opcja)

Wypełnij formularz