fbpx

Masz już dość rosnących cen konstrukcji fotowoltaicznych?

Prezentujemy innowacyjną
konstrukcję

Odbierz próbkę Konstrukcji


  Dlaczego konstrukcja
  Strunobetonowa?

  Atrakcyjna cena systemu

  30 lat projektowana trwałość słupów

  30 lat gwarancja Rollform

  Wysyłka w 3 dni robocze

  Szeroka gama układu modułów

  Prosty i szybki montaż

  Co to jest strunobeton?

  Już w budowie!

  Piszą o nas

  “Rollform gwarantuje dostępność słupów betonowych niezależnie od planów i podaży na rynek stali z hut. Zamówienie klienta jest szybko realizowane. Wysyłka następuje zaraz następnego dnia.”

  Nie czekaj! Sprawdź cenę 🡲

  Polecają nas

  “(…)stale pracującym nad udoskonaleniem stosowanych rozwiązań, wyróżniającą się dostępnością oraz terminowością dostaw. (…)”
  ML System S.A.
  “(…) Każda konstrukcja  montażowa jest wykonana starannie, a sposób montażu prosty i intuicyjny. (…)”
  Sansolar sp. z o.o
  “(…)W oparciu o konstrukcje firmy ROLLFORM Polska wykonaliśmy instalacje o mocy kilkuset kWp. W większości były to konstrukcje bardzo złożone, umieszczane w bardzo trudnych warunkach (…)”
  SKOMAT
  “(…)W każdym przypadku nasz kontrahent wykazał się: rzetelnością oraz wysokiej klasy specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami w wykonaniu projektu oraz produkcji towarów. (…)”
  Merbett
  “(…)Cenimy ROLLFORM za terminowość, rzetelne oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta, bardzo jakościowe produkty (…)”
  Topcoat Sp. z o.o
  “(…)Profesjonalne podejście przy doborze odpowiedniej konstrukcji montażowej, zaangażowanie przy projektowaniu oraz realizacji zleceń.(…)”
  Great Solar sp. z o.o
  “(…)dostarczyła nam gruntową konstrukcje wsporcza pod panele fotowoltaiczne w ilości 20 MW. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością. Z całą stanowczością polecamy firmę ROLLFORM(…)”
  EKO PRIME INWESTYCJE Sp. z o.o
  “(…)Rollform Polska sp. z o.o. to profesjonalny i rzetelny dostawca konstrukcji pod instalacje fotowoltaiczne, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością rekomendujemy jako godnego zaufania partnera biznesowego.(…)”
  Solisys Sp. z o.o

  “(…)Cenimy sobie współpracę z firma Rollform za jej rzetelność i profesjonalizm.(…)”
  MERBETT Sp. z o.o.
  “(…)Firma ROLLFORM Polska sp. z o. o. jest solidnym i godnym polecenia partnerem zasługującym na zaufanie i rekomendacje swoich instalatorów.(…)”
  Eltrix

  Rollform dostarcza systemy konstrukcji na farmy fotowoltaiczne. Oferta skierowana jest do inwestorów i przedsiębiorstw operujących na rynku europejskim w zakresie EPC. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje optymalne i dopasowane rozwiązania konstrukcyjne.

  Zalety konstrukcji STRUNOBETON

  🡲 wytrzymała – beton klasy C40/C50
  🡲 stabilna
  🡲 30 lat projektowana trwałość słupów
  🡲 30 lat gwarancja Rollform
  🡲 konstrukcja pod każdy wymiar modułów
  🡲 długość elementów do 4m (opcja)

  Wypełnij formularz